Përfitoni çmime speciale për nisjet në muajin Korrik, çdo të Hënë dhe të Enjte, më 9, 12, 16, 19, 23, 26 dhe 30 Korrik. 29 prill 2020 - 12:01; Kur dhe si do të hapen kufijtë për qarkullimin e udhëtarëve këtë nuk mund ta thotë kush me përgjegjësi tani, thotë sekretari i shtetit në Ministrinë Federale të Ekonomisë në Gjermani, Thomas Bareiß, përgjegjës edhe për turizmin. Frankfurt +49 (0)69 25 66 760 . 12/12/2020. CH-Zürich 8002. Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com . Maska e flokeve : “Ice Cream KroMask Rosso Ciliegia (cherry red)” Pushime ne Bodrum Ultra All Inclusive 2021 , Oferta per Paketa Turistike dhe Hotele ne Bodrum, Udhetime ne Bodrum me Hima Travel Hotele 5 Yje 00355 069-70-21-103 kontakt@himatravel.com Baseler Str. Likes 260851 101 frankfurt. 12/10/2020 - 16:40 Share Greqia akuzoi këtë të hënë Turqinë për ndezjen e tensioneve në Mesdheun lindor pas njoftimit të Ankarasë se do të dërgonte një anije studimore me mission kërkimin në ujërat e diskutueshëm. Agjensi turistike në Tiranë Kalemi Travel siguron për ju një larmi me hotele në Antalya, Turqi, nga më të mirët. Ne kete seksion ju mundet te gjeni OFERTEN e DITES e cila me nje klikim ju … Eurokoha airlines is airline an basedon. Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale Kategoria e Ofertës: Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 € Shteti: Turqi Transporti: Avion Nisja e Radhës: 24/11/2020 - 30/11/2020 Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë CH-Zürich 8002. ️ Për rezervime vizitoni www.flyksa.com ose na kontaktoni: +383 (0)38 220 220 +49 (0)211 17 39 930 Eurokoha & Kosova Airlines . Informacion i rëndësishëm në lidhje me vlefshmërinë e pasaportës për udhëtimin në Turqi. Ky vend është destinacioni … Ne ju preferojme qe pushimin ta beni ashtu siq e keni bere gjithmone 7 nete pra ju jeni klient i rregullt i hotelit dhe jeni ne dhome deri ne kohen kur vie transferi per ne aeroport. Pushime në Shqipëri, Ture Ditore, në Plazh dhe Malore. Hamburg +49 (0)40 30 39 47 58. schweiz. Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. Cilin shtet ta zgjedhni, në çfarë hoteli të shkoni, a është afër aeroporti, sa kushton? Stil, Të fundit. Facebook. 29/04/2020, 16:55 29/04/2020. May 14, 2020 | 8:58 SHPËRNDAJE. Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com. Ballina; Ofertat; Magazina; Kontakt; Pushime. Pushime pavarësisht COVID? 06. Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro. Al Pazar - Aneja pas pushimeve në Turqi - 6 Tetor 2018 - Show Humor - Vizion Plus - Duration: 8:59. Pushime në eurokoha fluturime per pristina font Antalya. Pranoj dhe autorizoj marrjen e informatave me e-mail nga Pushime.com . Eurokoha, Baselerstr. Zgjedh ate qe ju pelqen juve dhe rezervorvoni e kaloni pushime te paharrueshme! Duke filluar nga 24 Maj 2020 – 4 here ne jave me fluturim direkt Prishtine – Antalya ne orarin e deshmuar si me te mirin nisja ne ora 07:30 nga Prishtina dhe arritja ne 10:15 ne Antalya. Ballina; Ofertat; Magazina; Kontakt; Pushime. 18/06/2020, 18:00 18/06/2020 Aktorja e suksesshme dhe ndër të preferuarat e publikut me rolin e saj si “Hyrrem”, Meryem Uzerli ka nisur pushimet. # eurokoha # kosovaairlines # summer2020 Kete kohe mund ta kaloni ne ambjetet e hotelit. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . Pushime në Antalya, Turqi. Zürich +41 (0)44 315 59 59 . 10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. Pushime ne Antalya 329€ All inclusive. Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! 35-37. ✿ HOTELE TE SUGJERUAR NE ANTALYA (Klikoni ne emrin e hotelit per foto dhe informacion. Kalemi … 06. Ju sigurojme fluturim charteri direkt pothuajse ne te gjitha datat e sezonit veror nga Tirana ne Antalia. Hotele Ekonomike (cmimi deri ne 600€/person. Kjo zgjidhje eshte opcionale dhe nuk eshte opcioni i preferuar nga Max Travel. München +49 (0)89 13 92 79 180. 35-37. Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. Ngjarja ka ndodhur në plazhin Momo të Turqisë. Beethovenstrasse 49. Kur dhe si do të hapen kufijtë për qarkullimin e udhëtarëve këtë nuk mund ta thotë kush me përgjegjësi tani, thotë sekretari i … Pushime ne Antalya 329€ All inclusive. Mal i Zi. Qyteti i bukur i Berlinit!  Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri ne kohen e udhetimit,  Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes, ⋙ Të Përfshira:✔ Kthimi direkt – Turkish Airlines ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë✔ Shërbimi sipas Konceptit ultra AIl Inclusive✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës✔ Të gjitha taksat, ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim,  Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor, Për rezervime kontakto:☎ 038 754 754☎ 049 754 754☎ +383 49 754 754 (viber), Click to share on Twitter (Opens in new window), Click to share on Facebook (Opens in new window), 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe Vikend, Super Oferta per Stamboll gjate HalloWeek, Oferta Per Stamboll 179 € – Cdo dite dhe Vikend, Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro, Oferte per Stamboll – 3 Dite per 179 Euro, Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator. PUSHIME NË ANTALYA DHE PAMUKKALE 12 shkurt 2021, , Njoftime, Turizmi, Ture / Guide ... Turqi. Nëse nuk keni vendosur ende për pushime verore, kjo ofertë për Turqi nuk duhet të ju ikë . E Shtunë 8 Gusht 2020, 13:01 / Kategoria Lajmet e fundit / Një modele nga Ukraina Daria Kiriliuk ka deklaruar se është rrahur nga rojet e sigurimit në një resort në Turqi. VJESHTE NE STAMBOLL. Details. Pushime në Antalya 2020 – Pushime në Turqi All Inclusive. Stamboll & Cappadocia . Agjensi turistike me oferta ekskluzive, pushime ne plazh dhe pushime dimerore Për më shumë informata na kontaktoni në 038 235 235 ose ne zyrat tona te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond. Düsseldorf +49 (0)211 17 39 930. VJESHTE NE STAMBOLL. Më shumë gjasa ka … Oferta per Stamboll 199 Euro. ), ► KLEOPATRA ADA BEACH HOTEL 4* , Alanya, All Inclusive  (1 femije 0-12 Falas)► GRAND RING HOTEL 5* , Kemer, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AYDINBEY GOLD DREAMS 5*, Alanya, All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL AURA BEACH RESORT &SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► LONICERA CITY HOTEL 3*, Alanya (qernder te qytetit), All Inclusive► FAME RESIDENCE GOYNUK 4*, Kemer, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► MY HOME RESORT HOTEL 5*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SENZA THE INN RESORT & SPA 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (2 femije 0-13 Falas)► TRANSATLANTIK HOTEL & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SAILORS BEACH CLUB 4*, Kemer, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SUNMELIA BEACH 5*,  Side, All Inclusive► ALAIYE KLEOPATRA HOTEL 4*, Alanya, All Inclusive► SIDE KUM HOTEL 5*, Side, All Inclusive► SHERWOOD GREENWOOD KEMER 4*, Kemer, All Incluisve (1 femije 0-12 Falas)► THE LUMOS DELUXE RESORT HOTEL & SPA 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-13 Falas)► HEAVEN BEACH RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► CLUB SALIMA HOLIDAY VILLAGE 5*, Kemer, All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► RAYMAR HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA 5*, Alanya, Ultra All Inclusve (1 femije 0-12 Falas)► ALAIYE RESORT HOTEL &SPA 5*,  Alanya, All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► AYDINBEY FAMOUS RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► CAMYUVA BEACH HOTEL 4*+, Kemer, All Inclusive► ASKA JUST IN BEACH 4*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► WATER SIDE RESORT 5*, Side, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► GRAND PARK KEMER 4*+, Kemer, All Inclusive► CESARS TEMPLE DE LUXE HOTEL 5*,  Belek,Ultra All Inclusive► SAILORS BEACH CLUB 4*, Kemer, All Inclusive► CRYSTAL PARAISO VERDE RESORT &SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► ADIN BEACH HOTEL 5*, Alanya, All Inclusive (Hotel Hallall)► CLUB SALIMA HOLIDAY VILLAGE 5*, Kemer, All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► LONICERA WORLD HOTEL 4*, Alanya, Ultra All Inclusive► SEALIFE BUKET BEACH 5*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► VON RESORT GOLDEN BEACH 5*, Side, All Inclusive► ORANGE COUNTY ALANYA 5*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KILIKYA RESORT CAMYUVA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► CLUB CALIMERA SERRA PALACE 5*, Side, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► AZURA DELUXE RESORT & SPA HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive► EFTALIA OCEAN HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-15 Falas)► LONICERA RESORT & SPA 5*, Alanya, Ultra All Inclusive, Hotele Mesatare (cmimi nga 600- 800 €/person)► FAME RESIDENCE KEMER & SPA 5*, Kemer, All Incluisve (1 femije 0-12 Falas)► SEALIFE FAMILY RESORT 5*, Alanya, All Inclusive► CLUB TURAN PRINCE WORLD 5*, Side, All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► PORTO BELLO RESORT & SPA 5*, Antalya, All Inclusive► SIMENA SUN CLUB 5*, Kemer, Ultra All Inclusive, (2 femije 0-12 Falas)► EFTALIA MARIN RESORT HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (2 femije 0-14 Falas)► ALKOCLAR EXCLUSIVE KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5*. Twitter . Stuttgart +49 711 videos. Eurokoha Reisen GmbH. Blogu dhe Lajmet - Bileta Avioni te Lira. Vas Tour vendos ne dispozicionin tuaj te gjithe njohurite per sherbimin si dhe te gjithe agjentet profesionist te cilat kane marre eksperiencat live nga vendet dhe destinacionet qe Vas Tour ka ne dispozicion dhe ofron . Stuttgart +49 (0)711 87 03 06 90. Per te gjithe ju nje mundesi e re turizmi.ikub.al. Zgjidhni nga paketa turistike Antalya qëndrimin që ju përshtatet. Ballina; Ofertat; Magazina; Kontakt; Pushime. Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! 35-37, Frankfurt (2020) img . Me vendosjen e standardeve të larta të sigurisë synohet të joshen turistët. Hannover +49 (0)511 336 29 09. Eurokoha, frankfurt, germany. Pushimet Verore – 2020 – Agjensi Udhëtimi Turistike Kalemi Pushimet Verore ideale, me kushtet dhe cmimet më eksluzive si dhe në destinacionet më të larmishme, do ti gjeni vetëm në Agjensi Turistike Udhëtimi Kalemi Travel. Gjithmone kerkojme te kemi pushime te paharrueshme dhe ato te jene brenda buxhetit qe ne kerkojme ! Hamburg +49 (0)40 30 39 47 58. schweiz. SHPËRNDAJE. Si do të pushojnë europianët këtë vit? Facebook. 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe … Baseler Str. Turqi. Leave this field empty if you're human: Pushime.com. Fluturime, Pushime, Hotele, Bileta . Vas Tour vendos ne dispozicionin tuaj te gjithe njohurite per sherbimin si dhe te gjithe agjentet profesionist te cilat kane marre eksperiencat live nga vendet dhe destinacionet qe Vas Tour ka ne dispozicion dhe ofron . Ankaraja do sa më shpejt të hapë sezonin turistik. “Nuk duket se ka gjasa që turistët gjermanë këtë verë të shkojnë në Spanjë apo në Greqi”, … Përfshihen fluturimi me avinon charter, transferta, dhe akomodimi në hotel € 0Kërkoni Preventiv.. Eurokoha Reisen GmbH. Ministrat e Turizmit të BE nuk kanë ndonjë plan kohor për rigjallërimin e udhëtimit. 35 ... img. Kliko këtu për më shumë info. 12/12/2020. 29/04/2020, 16:55 29/04/2020. Turqi. Eurokoha' prezantoi … Lamtumirë pushime verore 2020? tweet Turqia sapo ka arritur një sukses të vogël në luftën kundër pandemisë. Si cdo vere tejeter edhe kete Max Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Antalya, Turqi ne resortet  (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe gjithmone me komoditetin e Turkish Airlines. Fluturim direkt nga Prishtina drejt Zürich, për datën 10 Prill. Sipas mediave vendase, 24-vjeçarja ka postuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet e mbuluar me gjak. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këto pushime verore, apo pushime në vende të tjera fantastike, me cmimet më të volitshme. Ofertat me te fundit, paketa turistike, ture, Turqi, Egjipt, Paris, Londer, Kroaci, Mal I Zi destinacionet e enderrave tuaja behen realit. Me vendosjen e standardeve të larta të sigurisë synohet të joshen turistët. SHPËRNDAJE. Hannover +49 (0)511 336 29 09. @eurokoha 711. Pushime në Turqi pavarësisht Covid-19? Frankfurt +49 (0)69 25 66 760 . Kalemi Travel & Tours. Pushime ne Turqi. Për më shumë informata na kontaktoni në 038 235 235 ose ne zyrat tona te Qafa, te Hoteli Grand dhe Swiss Diamond. Stil, Të fundit. Pushime … Oferte per Stamboll – 3 Dite per 179 Euro. Kalemi Travel & Tours. Stuttgart +49 711 videos. Më shumë informacion mund të gjeni në sqarimet për politikën tonë të privatësisë (dhe te settings). – kjo është përgjigjja. 35-37. Kosova Airlines GmbH . Informacion i rëndësishëm në lidhje me vlefshmërinë e pasaportës për udhëtimin në Turqi. Leave this field empty if you're human: Pushime.com. Shiko Ofertat Pushime Verore ne Greqi Cmimet me te mira per pushime ne resortet e Ishujve te Greqise All Inclusive & Vetem Hotel Shiko Ofertat Hima Travel & Tours. 25/06/2019 | 13:18; Kur përzgjedhni hotelin për pushime verore, ka një mori pyetjesh që ju vijnë në mend t’i bëni para se të vendosni se ku të shkoni, transmeton Gazeta Metro. Oferta për Antalya 2020, për pushimet verore ideale. 12/12/2020. Nëse në listën e preferuar të qyteteve të Europës … Fluturime të rregullta; Fluturime Low Cost; … 6 gjëra që duhet të dish e të shohësh në 48 orë vizitë! Vera ne Antalya Vazhdon deri me 29 Shtator. Per here te pare kete vite ju mundesohet qe pushimin tuaj ta beni edhe me ekonomik me opcionin 6 nete/7 dite pra arritje dhe akomodimi behete njejte si gjithmone arrini ne hotel dhe pas drekes ne ora 14:00 dhomat jane gati, ndryshimi opcional vie ne diten e fundit pra ne opcionin 6 nete/7 dite ju e lironi dhomen diten e fundit ne ora 12:00 (para dite) dhe ju bie qe te jeni ne ambientet e hotelit deri ne ora 00:00 kur edhe vie transferi per ne Aeroport. Gjithmone kerkojme te kemi pushime te paharrueshme dhe ato te jene brenda buxhetit qe ne kerkojme ! Rezervoni pushimet tuaja verore në hotelet më të bukura të Turqisë! Por nëse do të ketë pushime pas pandemisë, ato do të kalohen në rajonet e afërta. Oferta për Antalya 2020, për pushimet verore ideale. KUJDES: Pasagjerët që udhëtojnë për në Turqi duhet të sigurohen që të kenë minimum 6 muaj validitet në pasaportë! Turqi. Sipas deshires, me kosto shtese, mund ta mbani dhomen per check out te vone, deri ne oren 18:00 ose mund ta merrni naten e plote qe ta keni dhomen deri ne mbremje te dites qe largoheni.Kontaktoni me agjentet tane dhe sigurohuni per oraret e avionit para se te beni rezervimin per Antalya! Ky vend është destinacioni … KUJDES: Dhoma ne hotel merret ne oren 14:00 te dites qe mberrini, dhe dorezohet ne oren 12:00 ne dreke. Oferta e Dites: Pushime ne Antalya. CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*. Oferte Hotel ne Zakynthos. Eurokoha (@eurokoha) download instagram stories highlights ... img & tourism company out based 35Str. Frankfurt +49 (0)69 25 66 760 . Air Prishtina ju ofron eurokoha fluturime per pristina font fluturime direkte nga Evropa per ne Prishtine, Shkup, Oher dhe Tirane. 16.10.2020. Si do të pushojnë europianët këtë vit? Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja. Agjensi turistike në Tiranë Kalemi Travel siguron për ju një larmi me hotele në Antalya, Turqi, nga më të mirët. Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale Kategoria e Ofertës: Pushime ne Bodrum dhe Pamukkale, Stamboll, 2,9,16,24Nentor, 7Dite,599 € Shteti: Turqi Transporti: Avion Nisja e Radhës: 24/11/2020 - 30/11/2020 Qëndrimi: 6 Net dhe 7 Ditë Jemi profesioniste dhe ju asistojme qe nga momenti i perzgjedhjes se hoteleve deri ne perfundimin e pushimeve tuaja. ᐅ Öffnungszeiten „Eurokoha Reisen GmbH“ | Baseler Str. Viti i ri ne Bianca Resort 5* Kolashin. 16,000+ Kliente … Eurokoha' prezantoi ofertën turistike për vitin 2019 ... img. Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KILIKYA PALACE GOYNUK 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► KIRMAN ARYCANDA DE LUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incluisve► CRYSTAL DELUXE RESORT &SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LONG BEACH RESORT HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LONG BEACH HARMONY 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SIRIUS DELUXE HOTEL 5*, Alanya, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► KIRMAN BELAZUR RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive► VON RESORT GOLDEN COAST 5*, Side All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► MIRADA DEL MAR 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► VON RESORT ELITE 5*, Side, All Inclusive► MARCO POLO HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► KAMELYA K CLUB 5*,Side, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► KAMELYA FULYA HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive, (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN BOTANIK PLATINIUM 5*, Alanya, All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► MARITIM PINE BEACH 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL TAT BEACH GOLF RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LIMAK LIMRA HOTEL&RESORT 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ORANGE COUNTY KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive ► CRYSTAL PALACE LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AKKA ALINDA HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive ► KAMELYA SELIN HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► IC HOTELS GREEN PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ADALYA ELITE LARA 5*, Lara, Ultra All Inclusive► FAME RESIDENCE LARA &SPA 5*,Lara, All Inclusive► IC HOTELS SANTAI FAMILY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CLUB ASTERIA BELEK 5*, Belek, High Class All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas), ► CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► TRENDY LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► MARTI MYRA 5*,Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN DELUXE RESORT 5*, Alanya, Ultra All Incusive ► MIRACLE RESORT HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL ALHAMBRA PALACE 5*,  Side, Ultra All Inclusive► ROYAL DRAGON HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ROYAL TAJ MAHAL HOTEL 5*,  Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► THE LAND OF LEGENDS 5*, Belek, Me mengjes ose Mengjes e Darke► SPICE HOTEL SPA 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► NIRVANA LAGOON VILLAS SUITES & SPA 5*, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► AMARA CLUB MARINE NATURE 5* Kemer, Ultra All Inclusive► NASHIRA RESORT HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► LIMAK ARCADIA RESORT HOTEL 5*, Belek Ultra All Inclusive (2 femije 0-14 Falas)► ALBA ROYAL HOTEL 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► RIXOS BELDIBI 5, Kemer, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► CRYSTAL SUNRISE QUEEN LUXURY RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive► ROYAL SEGINUS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► LIMAK ATLANTIS DELUXE RESORT HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive► KEMER BARUT COLLECTION 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► BAIA LARA HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL HOLIDAY PALACE 5*, Lara, Ultra All Inclusive► ROYAL WINGS HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusve► ROYAL ADAM & EVE 5*,  Belek, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► AKKA ANTEDON HOTEL 5*, Kemer, Ultra All Inclusive► BELLIS DELUXE HOTEL 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► DELPHIN PALACE HOTEL 5*,Lara, Ultra All Inclusive► SUSESI LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► ARUM BARUT COLLECTION 5*, Side, Ultra All Inclusive (1 femije 0-12 Falas)► SENSIMAR SIDE RESORT & SPA 5*, Side, Ultra All Inclusive (Vetem per te rritur)► DELPHIN DIVA PREMIERE HOTEL 5*, Lara, Ultra All Inclusive► LIMAK LARA DELUXE RESORT HOTEL 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► CONCORDE DE LUXE RESORT 5*,  Lara, Ultra All Inclusive (2 femije 0-12 Falas)► LARA BARUT COLLECTION 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► DELPHIN BE GRAND RESORT 5*, Lara, Ultra All Inclusive► DELPHIN IMPERIAL HOTEL 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► ACANTHUS & CENNET BARUT COLLECTION 5*,  Side, Ultra All Inclusive► CALISTA LUXURY RESORT 5*, Belek, Ultra All Inclusive► IC HOTELS RESIDENCE 5*,  Lara, Ultra All Inclusive► REGNUM CARYA GOLF & SPA RESORT 5*, Belek, Luxury All Inclusive► TITANIC MARDAN PALACE HOTEL 5*,  Lara, Golden All Inclusive.